برگزاری کانون ادبی نیم وجبی و تقدیر از برندگان مسابقه داستان‌نویسی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  پنجشنبه، 5 مردادماه، نشست کانون ادبی نیم وجبی‌ها با استقبال پرشور اعضای کودک و نوجوان کتابخانه علامه امینی قم همراه بود.


  در ابتدای این جلسه، مربی کانون، رقیه ندیری، به مناسبت دهه کرامت، مصاحبه‌ای با اعضای 8 تا 10 سالِ کودک با موضوعِ «بهترین خاطره‌ای که از زیارت امام رضا (ع) در مشهد مقدس دارید» داشتند. این مصاحبه قرار است در مجله‌ی «نورالهدی» منتشر گردد.  در این مصاحبه، اعضای کودک کتابخانه با زبانی شیرین و کودکانه به نقل خاطرات معنوی و شیرین و گاهی طنز خود از زیارت پرداختند.

  در ادامه، به مناسبت ایام فرخنده‌ی دهه‌ی کرامت، از 4 نفر از برندگان مسابقه داستان‌نویسیِ روز قلم، با اهدای جوایز فرهنگی، تقدیر به عمل آمد.

  گفتنی است این مسابقه از داستانی به نام «شوشو» نوشته‌ی «سید سعیدهاشمی» بود که به صورت نیمه تمام در اختیار اعضا قرار گرفته بود و اعضای کانون با قوه‌ی تخیل خود ادامه‌ی داستان را نوشته بودند.

  همچنین نقاط قوت و ضعف هر کدام از داستانها در پایان برگه‌ی مسابقه‌ی اعضا توسط مربی کانون نوشته شده  که اعضا می‌توانند از این نکات، برای برطرف کردن نقاط ضعف و افزایش نقاط قوت خود در داستان‌های بعدیشان استفاده نمایند.

  همچنین،  اعضای کانون مبینا سرمدی، مبارکه عباس آبادی، و مربی کانون، رقیه ندیری ادامه‌ی داستان که توسط خود نویسنده‌ی داستان، سید سعید هاشمی، نوشته شده بود را خواندند و از بچه ها سوال شد که به نظرشان، داستان نویسنده بهتر بوده یا داستان خودشان؟

  و هر کدام از اعضا نظراتشان را در این مورد بیان کردند.

  همچنین، ویژگی‌های شخصیتهای اصلی و فرعی این داستان توسط اعضا و مربی کانون بیان شد.

  در پایان، از اعضا به مناسبت ایام فرخنده‌ی دهه کرامت پذیرایی به عمل آمد.

  نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : جمعه 6 مرداد 1396 ساعت: 18:01
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها