دوست من قرآن: روخوانی و حفظ سوره نصر و اجرای نمایش خلاق

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  دوشنبه، 29 خرداد، به مناسبت ماه مبارک رمضان، سوره‌ی نصر، صد و دهمین سوره‌ی قرآن، با استفاده از کتاب «دوست من قرآن 3» نوشته‌ی «مجید غلامی، زهرا حمیدیان»، انتشارات جامعه قاریان قرآن مشهدف  به صورت گروهی روخوانی شد و سپس حفظ سوره انجام شد. حفظ سوره هم به این صورت بود که هر آیه پس از چند بار روخوانی در خاطر سپرده می‌شد.


  در ادامه، داستان مربوط به این سوره‌ی قرآن با استفاده ازا ین کتاب جمع‌خوانی شد و نمایش خلاق این داستان نیز توسط اعضا انجام شد. در این نمایش، حدیثه بختیاری در نقش حضرت محمد(ص)، الهه جعفریان در نقش راوی، زهرا شیرین آبادی در نقش امام علی (ع)، نازنین زینب شاه محمدی در نقش امام حسن (ع)، زینب طاهری در نقش کافر، زهرا جعفری در نقش حضرت زهرا (س) ایفای نقش نمودند.

  معرفی کتاب:

  این مجموعه جهت آشنایی کودکان با قرائت، حفظ و مفاهیم سوره ‏هایی از جزء سی‏ ام قرآن کریم به ترتیب آسان به مشکل تهیه شده است. کودکان با داشتن این کتاب کارها قادر خواهند بود در قالب قصه، شعر، نقاشی، نمایش، بازی، کاردستی، معما و سایر فعالیتهای کودکانه با مفاهیم سوره‌ها آشنا شده و در حفظ و قرائت سوره‌ها مهارت بیشتری کسب نمایند.

  همچنین در بخش دیگری از برنامه ی امروز کتاب «خاله پیره و پیرتره» نوشته‌ی «طاهره ایبد»، انتشارات پیدایش، جمع ‌خوانی شد. و اعضا تصویرسازی‌های خود را از این داستان در قالب نقاشی ارائه نمودند. 

  نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : شنبه 24 تير 1396 ساعت: 6:30
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها