شعرخوانی گروهی و تصویرسازی

ساخت وبلاگ
چکیده : یکشنبه عصر، 26 دی ماه، مطابق با برنامه‌ی هفتگی، مجموعه‌ ترانه‌های کی بود؟ کی بود؟ سرو... با عنوان : شعرخوانی گروهی و تصویرسازی بخوانید :

یکشنبه عصر، 26 دی ماه، مطابق با برنامه‌ی هفتگی، مجموعه‌ ترانه‌های کی بود؟ کی بود؟ سروده‌ی ناصر کشاورز، به تصویرگری شیرین شیخی، انتشارات به نشر، شعرخوانی توسط کتابدار بخش کودک زهرا آقایی انجام شد.


این مجموعه ترانه های کودکانه، مفاهیم و موضوعات کاربردی ویژه خردسالان و کودکان را در قالب موضوعات آشپزخانه، میوه ها، لوازم التحریر، حمام، بازی، حیوانات، خانه و طبیعت به کودکان آموزش می دهد.
ترانه های کودکانه این مجموعه 8 جلدی برای مخاطب گروه سنی الف و ب سروده شده و ابعاد و صفحه آرایی خاص و ویژه آن که به صورت برش خورده و در قطع خشتی کوچک طراحی شده است، جذابیت‌های بصری متعددی را برای کودکان ایجاد می کند.

پس از شعرخوانی گروهی، قصه‌گویی از کتاب «عسلی و ننه گلاب»،  نوشته‌ی سیدکمال، و کتاب «قندک فیل مغرور» نوشته‌ی «فرشته‌ رامشینی» انتشارات براق انجام شد.  

سپس از بچه ها خواسته شد به دلخواه خود از یکی از کتابهای مجموعه ترانه‌های کی بود؟ کی بود؟ یا کتابهای عسلی و ننه گلاب و قندک فیل مغرور، نقاشی و تصویرسازی انجام دهند.

در پایان، بهترین نقاشی‌ها در نمایشگاه نقاشی‌، در معرض دید اعضای کودک قرار گرفت.

 

...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 27 دی 1395 ساعت: 0:31