بازدید گروهی از خردسالان مرکز قرآن و عترت طهورا :: بخش کودک و نوجوان ...

بازدید گروهی از خردسالان مرکز قرآن و عترت طهورا

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  سه‌شنبه، 7 آذر، گروهی از خردسالان مرکز قرآن و عترت طهورا به همراه مربیان و مادرانشان، مهمان بخش کودک و نوجوان کتابخانه علامه امینی بودند.


  قصه‌گویی از کتاب «بزغاله‌ای به نام قند عسل»، نوشته‌ی «سرور کتبی»، و شعرخوانی از کتاب «کی بود؟ کی بود؟ که نخ شد یواش یواش ملخ شد» سروده‌ی «ناصر کشاورز» توسط کتابدار بخش کودک، زهرا آقایی و قصه‌خوانی با کمک عروسک از یکی از مجموعه کتابهای نارنجی نوشته‌ی «فروزنده خداجو» و کتاب «لی لی زی، بیا بازی» نوشته‌ی «سوسن طاقدیس»  و «آلوچه و سنگ» نوشته‌ی «طاهره خردور»و شعرخوانی از کتاب «دار دور، دار درختم مادر میز و تختم» سروده‌ی مصطفی رحماندوست توسط یکی از مربیان از برنامه‌های فرهنگی این نشست بود. شعرخوانی با همراهی و شادی و نشاط خردسالان همراه بود.


  در پایان ضمن پذیرایی، مسابقه‌ی هر کی زودتر بادکنک رو باد کنه میان خردسالان برگزار شد و به همه‌ی خردسالان بادکنک اهدا شد.


  موضوعات مرتبط:

  برچسب‌ها: طهورا
  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 9 آذر 1396 ساعت: 21:13
  برچسب‌ها : خردسالان,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123