جمع خوانی، شعرخوانی و قصه‌گویی

ساخت وبلاگ
چکیده : سه شنبه، 18 شهریورماه، نشست جمع خوانی از کتاب «داستان های یه قل دو قل» نوشته ی «طاهره ایبد»، انتشارا... با عنوان : جمع خوانی، شعرخوانی و قصه‌گویی بخوانید :

سه شنبه، 18 شهریورماه، نشست جمع خوانی از کتاب «داستان های یه قل دو قل» نوشته ی «طاهره ایبد»، انتشارات به نشر، در بخش کودک و نوجوان جمع خوانی شد.


این کتاب از کتابهای طرح کتابخوان مهرماه می باشد که از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور معرفی شده است. این کتاب مجموعه ای از داستانهای کودکانه را در بردارد.

همچنین داستان «دایره‌ای روی نقشه‌ی شهر» از کتاب «جادوگر بیکار» اثر «جانی روداری»، انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جمع‌خوانی شد. در پایان داستان، اعضایی که خلاصه‌ی داستان را بیان کردند، کارت امتیاز دریافت کردند.

در ادامه، شعر «قصه کربلا» از کتاب «بهار ماندنی: مجموعه شعر آیینی برای کودکان و نوجوانان» به صورت گروهی و انفرادی شعرخوانی شد و در پایان «حسن آقامحمدی» با حفظ این شعر، موفق به دریافت کارت امتیاز گردید.


در پایان، در گروه خردسالان، کتاب «خرگوش و ماجرای جنگل» نوشته‌ی «نیکو افضلی، حسن اسماعیلی طاهری»، انتشارات مرسل و کتاب «لِ بازیگوش» نوشته‌ی «محمدرضا شمس»، انتشارات افق، توسط کتابدار کودک، زهرا آقایی قصه‌گویی شد. 


 


موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها:
شعرخوانی,قصهگویی,...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 22 مهر 1396 ساعت: 12:10