جمع‌خوانی کتاب طنز و کلاس آموزش زبان | بلاگ

جمع‌خوانی کتاب طنز و کلاس آموزش زبان

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

شنبه، 25 شهریورماه، سه داستان ابتداییِ کتاب طنزِ «آقای بی‌رویه» با عناوینِ «یک سوزن به خودم»، «غذا را این جوری بخور!»، «کفش و درفش»،  نوشته‌ی «علی باباجانی»، انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جمع‌خوانی شد.


معرفی کتاب:

کتاب داستانی «آقای بی‌رویه» نوشته علی باباجانی ماجراهای طنز یک خانواده چهارنفره را روایت می‌کند که در آن افراط و تفریط پدر در مسائل ساده و روزمره، مشکلات عدیده‌ای را برای سایر اعضای خانواده به وجود می‌آورد


این کتاب از سری آثار«طنز نوجوان»و شامل 10 داستان کوتاه و به هم پیوسته با عناوین «یک سوزن به خودم»، «غذا را این جوری بخور!»، «کفش و درفش»، «دربست دوبله»، «چاره قبل از رفتن»، «بیایید برنامه برزیم!»، «به خاطر یک نوشمک»، «روز حمل و نقل»، «مثل کف دست» و «یادداشت آقای بی رویه» است که در آن، ماجراهای طنز یک خانواده چهار نفره(پدر، مادر، پسر نوجوان- نیما- و دختر خردسال- مینا-) روایت می شود.

کلاس آموزش زبان انگلیسی

شنبه صبح، 25 شهریورماه، کلاس آموزش زبان انگلیسی برای دو گروه سنی خردسال و کودک و نوجوان به مربیگری ساره فلاح برگزار گردید. در گروه کودک و نوجوان، حروف i و j  به همراه تکرار کلماتی که با این حروف آغاز می شوند، آموزش داده شد. در گروه خردسالان حروف A و B  به روش رنگ آمیزی آموزش داده شدند.

 موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها:
جمعخوانی,کتاب,کلاس,آموزش,زبان,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1396 ساعت: 18:00