جمع‌خوانی کتاب طنز و کلاس آموزش زبان

ساخت وبلاگ
چکیده : شنبه، 25 شهریورماه، سه داستان ابتداییِ کتاب طنزِ «آقای بی‌رویه» با عناوینِ «یک سوزن به خودم»، «غذا ر... با عنوان : جمع‌خوانی کتاب طنز و کلاس آموزش زبان بخوانید :

شنبه، 25 شهریورماه، سه داستان ابتداییِ کتاب طنزِ «آقای بی‌رویه» با عناوینِ «یک سوزن به خودم»، «غذا را این جوری بخور!»، «کفش و درفش»،  نوشته‌ی «علی باباجانی»، انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جمع‌خوانی شد.


معرفی کتاب:

کتاب داستانی «آقای بی‌رویه» نوشته علی باباجانی ماجراهای طنز یک خانواده چهارنفره را روایت می‌کند که در آن افراط و تفریط پدر در مسائل ساده و روزمره، مشکلات عدیده‌ای را برای سایر اعضای خانواده به وجود می‌آورد


این کتاب از سری آثار«طنز نوجوان»و شامل 10 داستان کوتاه و به هم پیوسته با عناوین «یک سوزن به خودم»، «غذا را این جوری بخور!»، «کفش و درفش»، «دربست دوبله»، «چاره قبل از رفتن»، «بیایید برنامه برزیم!»، «به خاطر یک نوشمک»، «روز حمل و نقل»، «مثل کف دست» و «یادداشت آقای بی رویه» است که در آن، ماجراهای طنز یک خانواده چهار نفره(پدر، مادر، پسر نوجوان- نیما- و دختر خردسال- مینا-) روایت می شود.

کلاس آموزش زبان انگلیسی

شنبه صبح، 25 شهریورماه، کلاس آموزش زبان انگلیسی برای دو گروه سنی خردسال و کودک و نوجوان به مربیگری ساره فلاح برگزار گردید. در گروه کودک و نوجوان، حروف i و j  به همراه تکرار کلماتی که با این حروف آغاز می شوند، آموزش داده شد. در گروه خردسالان حروف A و B  به روش رنگ آمیزی آموزش داده شدند.

 موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها:
جمعخوانی,کتاب,کلاس,آموزش,زبان,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1396 ساعت: 18:00