کلاس آموزش زبان انگلیسی و مجله خوانی

ساخت وبلاگ
چکیده : شنبه، 11 شهریورماه، کلاس آموزش زبان انگلیسی به مربیگری ساره فلاح و با آموزش حروف الفبای انگلیسی و آم... با عنوان : کلاس آموزش زبان انگلیسی و مجله خوانی بخوانید :

شنبه، 11 شهریورماه، کلاس آموزش زبان انگلیسی به مربیگری ساره فلاح و با آموزش حروف الفبای انگلیسی و آموزش و تکرار برخی از کلماتی که با حرف a  آغاز می‌شوند، در بخش کودک و نوجوان کتابخانه علامه امینی قم برگزار شد.


همچنین کتابدار کودک، زهراآقایی، داستان «عبدلی» نوشته‌ی «محمدرضا شمس»و داستان «آب از سرم گذشت» نوشته ی «طاهره خردور» از مجله‌ی «ماهنامه نبات کوچولو شماره 68» را برای اعضای کودک خوانش کرد و بچه ها در مورد این داستانها صحبت کردند. داستان اول در مورد شخصیتی به نام عبدلی بود که بسیار تنبل بود و در انتهای داستان به سزای تنبلی خود رسید و داستان دوم هم ضرب المثلهایی که درون آنها کلمه ی آب به کار رفته اند را در قالب داستان آورده بود. در داستان دوم بچه‌ها با چندین ضرب المثل آشنا شدند و این ضرب المثلها را تکرار کردند.


همچنین داستان «قلبی از جنس الماس» نوشته‌ی «مریم فولادزاده» از مجله‌ی «دوست نوجوانان، شماره‌ی 288» توسط اعضای بخش کودک جمع خوانی شد. 


آموزش,انگلیسی,خوانی,...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 16 شهريور 1396 ساعت: 20:39