کلاس آموزش زبان انگلیسی و مجله خوانی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  شنبه، 11 شهریورماه، کلاس آموزش زبان انگلیسی به مربیگری ساره فلاح و با آموزش حروف الفبای انگلیسی و آموزش و تکرار برخی از کلماتی که با حرف a  آغاز می‌شوند، در بخش کودک و نوجوان کتابخانه علامه امینی قم برگزار شد.


  همچنین کتابدار کودک، زهراآقایی، داستان «عبدلی» نوشته‌ی «محمدرضا شمس»و داستان «آب از سرم گذشت» نوشته ی «طاهره خردور» از مجله‌ی «ماهنامه نبات کوچولو شماره 68» را برای اعضای کودک خوانش کرد و بچه ها در مورد این داستانها صحبت کردند. داستان اول در مورد شخصیتی به نام عبدلی بود که بسیار تنبل بود و در انتهای داستان به سزای تنبلی خود رسید و داستان دوم هم ضرب المثلهایی که درون آنها کلمه ی آب به کار رفته اند را در قالب داستان آورده بود. در داستان دوم بچه‌ها با چندین ضرب المثل آشنا شدند و این ضرب المثلها را تکرار کردند.


  همچنین داستان «قلبی از جنس الماس» نوشته‌ی «مریم فولادزاده» از مجله‌ی «دوست نوجوانان، شماره‌ی 288» توسط اعضای بخش کودک جمع خوانی شد. 


  نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : پنجشنبه 16 شهريور 1396 ساعت: 20:39
  برچسب‌ها : آموزش,انگلیسی,خوانی,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها